HAKKIMIZDA

SANICA, Türkiye’de İstanbul merkez olmak üzere Elazığ ve Manisa’da üretim gerçekleştiren, Yurt içindeki bölge müdürlükleri ve bayi yapılanması, Yurt dışındaki bölge müdürlükleri ile faaliyetlerine devam eden üretici ve sektörde lider bir FATİNOĞLU HOLDİNG markasıdır. SANICA markası ile üretilen ürünler arasında; Boru ürün grupları, Isı Ürün grupları, Banyo Ürün grupları, İsitf Ürün grupları gelmektedir.

Radyatör, havlupan, kombi, gömme rezervuar, kontrol panelleri, alt yapı ve üst yapı boru grupları, istif makineleri üretimlerini gerçekleştiren Türkiye pazarında Lider markalardan biri olan SANICA 5 ülkede 12 tesiste üretim yapmakta, ürünlerini 80’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Avrupa’nın en büyük 5 küvet üreticisi ve global anlamda radyatör alanında ilk 5 markadan biridir.

Kurduğu bayilik sistemi ile üretimini yaptığı ürünlerin her türlü ulaşılabilme, teknik bakım, yedek parça, hızlı sevkiyat noktalarında müşterileri ile her zaman sıcak temasta olan, ürün kalitesinin kurulduğu ilk günden beri yanında duran köklü bir marka olan SANICA, ürünlerin hammadde seçiminden, üretim proseslerine ve ürünlerin son kullanıcıya ulaşma aşamasına kadar devam eden kalite yönetim sistemi ile SANICA markalı tüm mamüllerinin her zaman güvenle ve kararlılıkla kullanılması konusunda tüketicilerden tam not alan sistemi sunmaktadır.

Sürdürülebilir faaliyetleri işlerinin temeline alan SANICA, karbon ayak izi sertifikası, suyun minimum tüketilmesini sağlayan özel Tarımsal Sulama ürün grupları, Fabrikalarına kurduğu güneş panelleri ile çevreye ve dünyaya her zaman duyarlıdır.Kadın istihdam oranını her geçen gün artıran, eşitlikçi, çağdaş ve sosyal sorumluluk sahibi SANICA markası, eğitime verdiği desteğini, bağışlamış olduğu Abidin Nesimi Fatinoğlu Anadolu Lisesi ile ve sürdürdüğü diğer eğitim politikaları ile devam ettirmektedir.

Fabrikalarından, ofislerine kadar her noktasında uyguladığı Atık Yönetim Sistemi ile sürdürülebilir bir yaşam ve sürdürülebilir bir marka olmak konusunda her geçen gün daha fazla çalışmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında gösterdiği pazarlama aktiviteleri, sektörün en önemli fuarlarında bulunmak ve markasını temsil etme faaliyetleri ile kalitesini herkese ulaştırma gayretindedir.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

SANICA hedefi; bir Dünya markası, bir uluslararası şirket olmak ve faaliyet alanında, lider konumunda bulunmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek için, çalışmalarını yalnız Türkiye’de değil, dünya pazarlarında da yürütmektedir. Benimsediği çalışma yöntemleri ile Türkiye’nin gelişimine gerçek anlamda katkıda bulunmakta ve faaliyette bulunduğu yabancı ülkelerin gereksinimlerini karşılamaktadır.

 

VİZYONUMUZ 
 

Müşterilerine kaliteli, özgün ve ekonomik ürünler sunarak, yaşam standartlarını ve memnuniyetini arttırmak,
Sektöründe rekabet yaratarak öncülük vasfını sürdürmek, sürekli gelişerek büyük hedeflere koşmak,
Teknolojik gelişmeleri takip edip, bu gelişmeler ışığında üretimi gerçekleştirerek Türkiye ve Dünya’da alanında lider firma olmak,
Çalışanlarının memnuniyetini ve sağlığını gözeterek; eğitimi ön planda tutup gelişimlerini arttırmayı sağlamak.