YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Hüseyin Nesimi Fatinoğlu – Yönetim Kurulu Başkanı
Ali Fatinoğlu – Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Uğur Fatinoğlu – Yönetim Kurulu Üyesi
Emre Fatinoğlu – Yönetim Kurulu Üyesi
Saadet Fatinoğlu – Yönetim Kurulu Üyesi
Yönetim Kurulu Üyelerinin Özgeçmişleri
Hüseyin Nesimi Fatinoğlu (Yönetim Kurulu Başkanı):
20.04.1954 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi’nde Mimarlık eğitimi almıştır. İş hayatına İstanbul Aksaray’da açtığı oto yedek parça dükkanı ile başlayan Hüseyin Nesimi Fatinoğlu, sonrasında vatka üretimi, ambalaj üretimi, deniz taşımacılığı gerçekleştirmiştir. 1985 ila 1987 yılları arasında Bemsey-Titiz Tesktil’de fabrika müdürü olarak görev aldıktan sonra, Sanica’nın temellerini 1987 yılında kurduğu Pano Seramik ile atmıştır. Kardeşi Ali Fatinoğlu ile birlikte küçük bir dükkan olan işletmeyi bugün dev bir sanayi işletmesi haline getiren Hüseyin Nesimi Fatinoğlu, Sanica Isı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Ali Fatinoğlu (Yönetim Kurulu Başkan Vekili):
11.09.1962 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. Cumhuriyet Gazetesi’nde Spor Muhabirliği yaparak iş hayatına başlayan Ali Fatinoğlu, sırasıyla Türkiye Anadolu Bankası Mali Tahlili ve Ekonomik Araştırmalar Müdürlüğü Uzman Yardımcılığı (1986-1987), İstanbul Büyükşehir Belediye İştiraklerden Sorumlu Grup Müdürü (1988-1990), Ulusoy Holding Denetim, Değerlendirme ve Yönlendirme Grup Müdürü (1992-1993) görevlerinde bulunmuştur. Ağabeyi Hüseyin Nesimi Fatinoğlu ile birlikte 1987 yılında kurduğu Pano Seramik ile Sanica’nın temellerini atan Fatinoğlu, şu anda Sanica Isı Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Uğur Fatinoğlu (Yönetim Kurulu Üyesi):
03.10.1980 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi’nde Mimarlık eğitimi aldıktan sonra yine aynı üniversitede İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 1 yıl Amerika San Diego Üniversitesi’nde dil eğitimi için bulunmuş ve bu sürede çeşitli işlerde çalışmıştır. Döndüğünde Fatinoğlu Grubu şirketlerinde göreve başlayan Uğur Fatinoğlu, şu anda Sanica Isı’da Satış ve Pazarlama Organizasyonları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Emre Fatinoğlu (Yönetim Kurulu Üyesi):
20.05.1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lisans eğitimini Philadelphia Drexel Üniversitesi’nde Pazarlama dalında tamamlamıştır. Mezuniyeti sonrasında Fatinoğlu Grubu şirketlerinde göreve başlayan Emre Fatinoğlu, şu anda Sanica Isı’da Üretim ve Yönetim Organizasyonları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.
Saadet Fatinoğlu (Yönetim Kurulu Üyesi):
1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Bakırköy Kız Meslek Lisesi Olgunlaşma Enstitüsü’nde tamamlayan Saadet Fatinoğlu ev hanımıdır. Evli ve 2 çocuk annesidir.